Kõik postitused

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ehk referentsid Tarmeko tehtud töödest

Nagu ka varem maininud oleme, on Tarmekol suurepärane võimalus teha koostööd mitmete erinevat firmade ja organisatsioonidega. Seda nii Eestis kui ka välismaal. Juba sellel aastal on näiteks Tarmeko LPD tooted jõudnud mitmesse meie kodukandi ehk Tartu restorani ja isegi ERM-i, samas ka piiri taga Soomes võib meie toole näha nii mõneski restoranis. Oleme ise väga uhked tehtud tööde üle ja miks mitte jagada seda rõõmu ja silmailu?

Kõigi meie klientide toodete pildistamine oleks keeruline, kuid kui vähegi tekib võimalus, kasutame seda ja jäädvustame meie tooted kas siis kuskil restoranis, aulas, koolis ehk kus vähegi võimalik. Võime soovida palju, kuid need operatsioonid ei oleks saanud teostuda ilma suurepäraste fotograafideta. Meiepoolne kummardus Keit Kangrole, Renee Altrovile ja koostööpartner Tapartiale, tänu kellele on meil jäädvustatud mitu vahvat pilti meie toodetest. Aga ilma pikema jutuda, selleks korraks välja valitud näited on järgmised.

Eesti Rahva Muuseum Tartus

ERM pikemat tutvustust ilmselt ei vaja, küll aga meie uues kuues toode Mario. Mario tool kuulub Tarmeko Nordicu kaubamärgi alla ning on valikus olnud aastaid. ERM-i jaoks sai spetsiaalselt tooli seljatoel välja lõigatud ERM-i logo meenutav kujund. Tulemus oli väga vinge! Soovitud musta metallkarkassi ja istme kombinatsioon on efektne. Samas on tool ka praktiline: kerge ja lihtsasti virnastatav. Nende omaduste kooslus muudab Mario ilmselgelt must-have tooliks konverentsiruumis, aulas, koosolekuteruumis või ka koduses keskkonnas, kui on vaja midagi kontrastset või hoopiski keskset elementi, et interjöör moodustaks terviku.

Mario toolid ERM-is (1). Musta peitsiga painutatud kasevineerist selgiste + must metallkarkass. Pildistas: Keit Kangro
Mario toolid ERM-is (2)

Mario toolid ERM-is (3)

Vahvad, onju? Tarmeko Nordic kollektsiooni kuulub veel teisigi toole, mida sobib just avalikus ruumis kasutada. Siit saame sujuvalt edasi liikuda oma järgmiste klientide ja toodeteni. RayBoy on üks uuemaid toole, mille disainis Tarmekole Elmet Treier, kellest oleme ka varem juttu teinud. RayBoy on Ray baaritooli väikevend: on märgatavaid sarnaseid elemente painutatud vineerist detailidel ning ka selle toote puhul on kasutatud metallkarkassi. Samas on RayBoy madalam, mõeldud kasutamiseks pigem söögitoolina. Tooli disain on õhuline ning efektne ja puidu ning metallraami kooslus sobib kenasti tänapäeva restoranide interjööri, mis on loodud modernses võtmes. Hiljuti väljastasime suuremas koguses RayBoysid uuele restoranile Tartus - Forrest. Rohkem infot Forresti kohta leiab siit:  https://forrest.ee/ .

RayBoy toolid Forrestis (1). Painutatud kasevineerist, tamme pealisspooni ja heleda vaha + musta metallkarkassiga toolid. Pildistas: Keit Kangro

RayBoy toolid Forrestis (2)

RayBoy toolid Forrestis (3)

RayBoy toolid Forrestis (4)

Nagu eelneva näite pealt võib öelda: metalli ja puidu kooslus on hetkel moes! Siiski on ka neid, kes eelistavad vaid puidust tooteid. Ray kollektsiooni kõrval on meil populaarsed TP2 ja NO37 toolid ning Milonga kollektsiooni tooted. Nagu sai mainitud, siis oleme oma toodangut müünud ka välismaale. Espoos on restoran Knitter (rohkem infot siin: https://ravintolaknitter.fi/fi/), mille sisustusest võib leida meie Milonga lauad ja NO37 ning TP2 toolid. Oleme nendest toodetest varem ka rääkinud, kuid rohkem infot leiab nende kohta siit: http://tarmeko.ee/kaubamargid/tarmeko-nordic/tooted.

Pildid restoranist on toodud all.

NO37, TP2 toolid ja Milonga lauad Knitteri restoranis Espoos (1). Pildistas: Tapartia OYNO37, TP2 toolid ja Milonga lauad Knitteri restoranis Espoos (2)

TP2 toolid on populaarsed ka siin Eestis. Viimati saatsime neid suuremas koguses õllerestoran Põhjala Tap Room'i. Kuigi Põhjala on kindlasti paljudele tuttav, leiab ettevõtte kohta rohkem infot siit:  https://pohjalabeer.com/. Minge kindlasti Põhjalasse ja Forrestisse kohale uudistama!

TP2 toolid tamme vahaga + kasevineerist musta ja halli peitsiga Põhjalas. Pildistas: Renee Altrov

Rõõm on näha, et Tarmeko toodang on jõudnud nii paljudesse erinevatesse kohtadesse. Loodame, et pildid tekitasid teis positiivseid emotsioone ning soovi ka ise soetada neid tooteid. Siinkohal täname oma kliente, kes tegid nende piltide tegemise ja jagamise võimalikuks. Üritame ikka veel ja veel lisada taolisi pilte ja infot kodulehele ja sotsiaalmeediasse, seega kindlasti jälgige meie tegemisi ka edaspidi.