Kõik postitused

Tarmeko osales Tartu ehitus- ja sisustusmessil

Saksamaa, Dubai, Hiina jt. riikide messid on Tarmeko jaoks tavapärased, sest peamiselt müüakse toodangut välismaistele turgudele. Siiski hoiab ettevõte silma peal ka Eestis toimuvatel promoüritustel. Kodumaised edasimüüjad, kliendid ja koostööpartnerid on olulised, tänu millele sai oktoobris ette võetud osalemine just kohalikul messil.

Ajavahemikus 12.-14. oktoober toimus Tartu messikeskuses ehitus- ja sisustusmess ning sellest võttis osa nii Tarmeko LPD kui ka Tarmeko Pehmemööbel. Korraldajad olid välja valinud mitu ettevõtet, kelle toodetest loodi disainiala, mis koosnes nn tubadest. Näiteks Tarmeko Nordic, Kids ja CF Collectioni mudelitest pandi kokku söögi- ja elutuba. 

Viimasel ajal on Tarmeko mööblivalikusse lisandunud uusi mudeleid, seega miks mitte tutvustada neid messil, mis toob kokku oma ala asjatundjad ja ka lõpptarbijad, kellele on toodang suunatud. Uute mudelite disainimisel on tehtud tihedalt koostööd mitme disaineriga nagu Elmet Treier, Thomas Leerberg, Tobias Jacobsen ning Carlos Guijarro, kelle tooteid võis näha ka disainialal.

Korraldajate sõnul on messi külastatavus võrreldes eelmise aastaga tõusnud 14%. Veidi lähemalt saab ürituse kohta lugeda messi kodulehelt, kuid mõned vahvamad aspektid oleme siinkohal välja toonud:

1) Esimest korda toimus mess 1995. aastal.
2) 2017. aasta messil osales 152 ettevõtet ja organisatsiooni.
3) Nii eksponentettevõtete kui ka külastajate arvult oli 2017. aasta mess kümne aasta suurim.
4) Järgmine mess toimub 18.-20. oktoorbil 2018.