Kõik postitused

Pildistamine Tarmekos (03.04.2018)

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Nii ta on! Tarmekol on palju uusi (ka unustatud vanu) tooteid, mida sooviks promoda ning müüa nii Eestis kui ka kaugemates sihtriikides. Selleks on vaja aga oma pildigaleriid pidevalt täiendada. Seega - aprilli alguses toimus Tarmekos uus pildistamine. Sellel korral oli fotomodellide (loe: toodete) valik lai: lastemööbli laudadest öökappideni. Aga kõigest lähemalt nüüd järgnevalt:
Regio kaardiga Pippa laud, viimistletud naturaalse lakiga. Sobib komplekti Teddy, Pippa või Tommy toolidega, allikas: Tarmeko galerii

Regio maailmakaart ja lipud koos vahvate animeeritud piltidega, allikas: Tarmeko galerii

Regio on ettevõte, kes ei vaja palju tutvustamist. Tarmekol avanes võimalus nendega koostööd teha, mille käigus sündisid Pippa ja Tommy lauad (vt eespool), mille peale on trükitud vahvad maailmakaardid või lipud. Miks mitte õpetada juba pisikestele põnnidele, millises maailmajaos asub Hiina, Mehhiko või hoopiski suur ja kurikuulus Venemaa ning eksootiline Austraalia? Rääkimata sellest, et juba väiksest peale võib näidata lastele, et Eesti lipp hakkab kenasti silma erinevate kollase-rohelise-musta-punase jt värvikombinatsioonide vahelt. 

Lastemööbli kõrval pildistasime ka Tarmeko Nordic tooteid. Nimelt on Carsten Buhl Tarmekole disaininud tooli NO37, mis sobib tänu oma vahvatele paindelementidele lounge keskkonda või avalikku ruumi, kuid miks ma mitte ka elutuppa. Toode on valmistatud nii kase kui ka tamme pealisspooniga. Saab valida kas naha või kanga vahel. Valik on lai ja mitmekesine!

NO37 kase ja tamme pealisspooniga, vasakul kangaga tool, paremal nahaga, allikas: Tarmeko galerii

NO37 kõrval jäädvustasime ka oma vanu lemmikuid. Zürich on toode, mis on populaarne paljudes Skandinaavia maades, eriti Rootsis. Sealses karges kliimas soovivad kliendid istuda sooja lambanaha peal, mida ka Tarmeko pakub. Seepärast jäädvustasime uue mineva mudeli: Zürich tool + järi lambanaha ja musta raamiga (raami pealiskiht on tammest). Samuti on hetkel nõutud valgendatud vahaga raamid, millele on lisatud efektne nahk. Tekkis juba uudishimu? Allpool võib näha nimetatud tooteid. 

Zürich tool + järi musta tamme pealisspooni karkassi ja halli lambanahaga, allikas: Tarmeko galerii.

Zürich tool + järi valgendatud vahast tamme pealisspooni raami ja pruuni nahaga, allikas: Tarmeko galerii

Omaette kategooria piltidest moodustasid ka uued diivani mudelid. Pildistasime Forssat, mis on Carlos Guijarro disainitud. Diivan on kompaktne, samas vägagi praktiline ja elegantne. See diivan muudab olemise mõnusaks ja toa hubaseks!
Forssa 2-kohaline, kangaga. Allikas: Tarmeko galerii

Kui tekkis küsimusi mõne painutatud vineerist toote kohta või soovite meie toodetega lähemalt tutvuda, siis kirjutage meile julgelt aadressil sales@tarmeko.ee. Pehmemööblit puudutavad päringud saatke meilile pm@tarmeko.ee