Kõik postitused

Nipid, kuidas disainida lastetuba!

Viimasest postitusest on palju aega möödas. Oleme kogunud ideid ja mõtteid ning pidasime vajalikuks alustada postituste sarjaga, kus toome välja nippe/soovitusi teemal mööbel, disain, toodete hooldamine jne. Varsti hakkab kool ning ka pesamunad, kes peavad lasteaeda või esimesse klassi minema, on tähelepanu keskpunktis. Selle postituse soovimegi pühendada pisikestele mööblikasutajatele ja nende vanematele. Seekord räägime nippidest, kuidas lastetuba vahvamaks muuta!

1) Kuldne reegel: kuldsed toonid on tulnud moelavadelt laste magamistuppa. Miks mitte lisada pisikese preili tuppa kuldset mööblit või disainielemente? Tarmeko Kids toodete seast võib leida kuldse Teddy tooli.
Kuldne Teddy tool, allikas: Tarmeko pildigalerii

2) Läänelik disain: poistele kindlasti meeldiks, kui nende toas oleks westerni stiilis elemente. Noolte, vibude ja indiaanitelkide lisamine on ehk vaieldav, aga taolise meeleolu loovad lihtsalt tumedad toonid nagu wenge ja espresso ning puidust (miks mitte ka vineerist) mööbliesemed.
Pippa toolide ja laua komplekt, espresso viimistlus, allikas: Tarmeko pildigalerii

3) Mustrid! Erinevad mustrid toovad tuppa lapselikkust ja lõbusat meeleolu. Neid võiks kinnitada seinale või hoopiski kasutada mööbli- ja disainielementide vahendusel. Näiteks Tarmeko Kids sarjast leiab uusi vahva mustriga Tommy toole.


Tommy toolid erineva mustriga, allikas: Tarmeko pildigalerii

4) Nägemist erksad värvid! Viimasel ajal koguvad populaarsust neutraalsed toonid: valge, beež, hallid.
Tommy komplekt, allikas: Tarmeko pildigalerii

5) Muuda oma lapse tuba šikiks ja armsaks. Miks mitte kasutada asju, mida kasutaksid ka ise.
Tugitool Emma, allikas: Tarmeko pildigalerii

6) Pane nad punastama! Kui roosa tundub liiga ilmselge valik tüdruku toa jaoks, siis miks mitte proovida põsepuna tooni. See on modernne ja samas neiulik!
7) Motiveerivad tsitaadid seinal.
8) Südamed! Seo see soe ja vahva kujund igas suuruses ja värvis oma lapse toaga, olgu see siis seinal, kangastel või disainielementidel.
9) Lilled! Lilled ei lähe ju kunagi moest ega ju? Lilleelemente on samuti võimalik lapse toas kasutada.

Trende ja ideid on palju. Meie tõime välja mõned ning endale südame-lähedasemad. Mis ideid teie veel soovitaksite? Küsimused/kommentaarid on oodatud meilile sales@tarmeko.ee. Vastame esimesel võimalusel!

Parimat soovides

Tarmeko LPD tiim

Viidatud allikad:
http://www.parenting.com/pregnancy/planning/top-10-nursery-design-trends-2015?page=11