Kõik postitused

Nipid, kuidas disainida lastetuba!

Varsti hakkab kool ning ka pesamunad, kes peavad lasteaeda või esimesse klassi minema, on tähelepanu keskpunktis. See postitus on pühendatud pisikestele mööblikasutajatele ja nende vanematele.

Kuidas lastetuba vahvamaks muuta?

1) Kuldne reegel: kuldsed toonid on tulnud moelavadelt laste magamistuppa. Miks mitte lisada pisikese preili või härra tuppa kuldset mööblit või disainielemente? Tarmeko Kids toodete seast võib leida kuldse Teddy tooli.
Kuldne Teddy tool

2) Metsiku lääne stiil: poistele kindlasti meeldiks, kui nende toas oleks westerni stiilis elemente. Noolte, vibude ja indiaanitelkide lisamine on ehk vaieldav, aga taolise meeleolu loovad lihtsalt tumedad toonid nagu wenge ja espresso ning puidust (miks mitte ka vineerist) mööbliesemed.
Pippa toolide ja laua komplekt, espresso viimistlus

3) Mustrid! Erinevad mustrid toovad tuppa lapselikkust ja lõbusat meeleolu. Neid võiks kinnitada seinale või hoopiski kasutada mööbli- ja disainielementide vahendusel. Näiteks Tarmeko Kids sarjast leiab uusi vahva mustriga Tommy toole.


Tommy toolid erineva mustriga

4) Nägemist erksad värvid! Viimasel ajal koguvad populaarsust neutraalsed toonid: valge, beež, hallid.
Tommy komplekt

5) Muuda oma lapse tuba šikiks ja armsaks. Miks mitte kasutada asju, mida kasutaksid ka ise.
Tugitool Emma
6) Pane nad punastama! Kui roosa tundub liiga ilmselge valik tüdruku toa jaoks, siis miks mitte proovida põsepuna tooni. See on modernne ja samas neiulik!
7) Motiveerivad tsitaadid seinal.
8) Südamed! Seo see soe ja vahva kujund igas suuruses ja värvis oma lapse toaga, olgu see siis seinal, kangastel või disainielementidel.
9) Lilled! Lilled ei lähe ju kunagi moest ega ju? Lilleelemente on samuti võimalik lapse toas kasutada.

Trende ja ideid on palju. Siinkohal tõime välja mõned ning endale südame-lähedasemad. Mis ideid teie veel soovitaksite? Küsimused/kommentaarid on oodatud meilile sales@tarmeko.ee

Viidatud allikad:
http://www.parenting.com/pregnancy/planning/top-10-nursery-design-trends-2015?page=11
Kõik pildid pärinevad Tarmeko pildipangast