Kõik postitused

Nii me töötame!

11. jaanuaril külastas Tarmeko LPD-d meie lemmikfotograaf Keit Kangro ning tegime palju uusi ja vahvaid pilte meie toodetest.

Kargel 11. jaanuari hommikul alustasime fotonurgas pildistamise jaoks vajaliku varustuse üles panekut ja tegime muid ettevalmistusi. Möödakõndivad tootmisosakonna töötajad olid toimuma hakkavast elevil. Kui lõpuks kõik valmis sai pandud, võis pildistamine alata!

Nagu pealkirjas öeldud: nii me töötame! Pildil LPD müügiosakonna naised fotograafi assisteerimas

Kui keegi mõtleb, kuidas ja millal me üldse pildistamisi planeerime, siis on see tegelikkuses väga lihtne: regulaarselt loome/disainime uusi tooteid ning järjepidevalt tekib vajadus ka vanematest mudelitest või viimistlusvariantidest pilti teha. Fotosid kasutame referentsmaterjalidena kodulehtedel, reklaammaterjalides ning varustame ka edasimüüjaid ja kliente kvaliteetsete piltidega. Kogume kokku portsu asju, mida jäädvustada vaja, ja lepime kokku aja, millal saame pildistamise korraldada. Enamasti toimub see ettevõtmine kord kvartalis. Seekord siis 11. jaanuaril. Allpool on mõned näited pildistatud toodetest.Pildil Ray tooli prototüüp. Hetkel juurutusprotsessis olev toode. Allikas: Tarmeko galerii. Disaineri kohta on võimalik rohkem infot leida Elmet Treier design FB lehelt.

Diivanilauad Bend 1 ja Bend 2 uues kuues. Toodetele on lisatud laminaat, mis annab efektsema välimuse.

TP2 tooli prototüübid. Tegemist on toolidega, mida saab kasutada nii eluruumides, kontoris kui ka õppekeskkonnas.


Tommy toolid modifitseeritud avaga. Tooted said eksporditud Prantsusmaale erivajadustega laste kooli. Tooli ava positsiooni muutmise järel on lapsel seda lihtsam tõsta ja ümber paigutada.


Bonded Leather Black kattega Zürich tool + järi. Komplekti uudsus seisneb selles, et kasutatud on erinevaid nahatüki jääke ning töödeldud need ümber materjaliks, mida nimetatakse Bonded Leatheriks (tõlge: segatud nahk). Tegemist on kvaliteetse ning mööblitootmises populaarsust koguva kattematerjaliga, sest see on taskukohasem kui naturaalne nahk, kuid samas siiski kvaliteetne ja kaunis ning mis ka väga oluline - on loodussõbralik! Rohkem informatsiooni sellest uudsest nahast leiab siit: http://www.livescience.com/42090-what-is-bonded-leather.html.


Lux kõrged taburetid. Neid taburette sai müüdud kampaania raames ning tänu suurele edule oleme need ka püsivalt tootevalikusse võtnud

Pilte oli mitmeid ning need said vajalikesse kohtadesse üles pandud ja jagatud.  Kui mõni toode jäi silma ja oleks vaja rohkem informatsiooni, siis tuleb lihtsalt kirjutada meie meilile sales@tarmeko.ee ja vastame esimesel võimalusel!