Kõik postitused

Kasevineerist mööbel ja detailid ehk milline ettevõte on Tarmeko LPD?

Tarmeko LPD on ettevõte, mis tegeleb peamiselt kasevineerist mööbli ja detailide valmistamisega. Ettevõte asub samuti koos Tarmeko Pehmemööbli ja Tarmeko Spooniga ühel territooriumil Lohkvas. Tooteportfellist võib leida muuhulgas laua või tooli jalgu ning ka valmismööblit (sh lauad, toolid, riiulid jt). Kuigi valdavalt on tooted kasevineerist, siis vahel kasutatakse ka tamme, pähkli või saare pealisspooni või hoopiski põnevate toonide ja mustritega laminaati. Kui tahta lugeda juurde, mis on vineer ja mida see endast kujutab, siis rohkem infot leiab ühest vanemast blogipostitusest


Vineerist on võimalik teha mitmeid huvitavaid detaile ja mööbliesemeid. Selleks aga, et disainida võimalikult unikaalset ja praktilise väärtusega toodet, on ettevõte mitmel juhul teinud koostööd erinevate disaineritega Skandinaaviast ning ka Eestist. Disaintoodete seast võib leida Ray tooli (vt. üleval pool), Spider lamamistooli või ka vahvad nagid Juss ja Kuusk. Kõik valikus olevad valmismööbli tooted on jaotatud kahe kaubamärgi vahel: Tarmeko Nordic ja Tarmeko Kids. Mööblidetailide kohta leiab infot rohkem siin.

Tarmeko Nordicu alla kuuluvad Skandinaavia disainiga lauad ja toolid, mis on elegantse, kuid samas ka modernse välimusega.  Just sellise põhjamaise olemuse pärast sai rebrändingu käigus Tarmeko Nordicule omistatud tumesinine toon. Kaubamärgi kollektsioonist leiab Zürich ja Spider lamamistoolid, Tango ja Margiti lauad ning ka Milonga ja Karjala laua-toolide komplektid. Tooted sobivad elutuppa, kontorisse või mujale avalikku ruumi.

Tarmeko Kids on kaubamärk, mille tooted on mõeldud lastele. Mööbli disainimisel on lähtutud kolmest peamisest aspektist: turvalisus, praktilisus ning mängulisus. Just sellel põhjusel sai Tarmeko Kids põhitooniks valitud lapselik ja lõbus oranž. Kollektsioonist leiab Tommy ja Pippa lauad/toolid, söötmistoolid Kiddo ja Nino ja nagid Juss ja Kuusk. Tooted sobivad lastetuppa või lasteaeda.


Täpsemalt saab juurde lugeda Tarmeko Nordic ja Tarmeko Kids lehtedelt, kuid küsimuste korral kirjutage kindlasti meilile sales@tarmeko.ee