Kõik postitused

Elegantne, lihtne ja praktiline - CF Collectioni mudelid Smooth, Curve ja Raahe

Otsid diivanit ja ei tea, millist valida? Äkki siinkohal saab Tarmeko aidata. Tarmeko Pehmemööbli valik on mitmekesine ja lai. Koostöös disainerite ja tehnoloogidega valmivad diivanid ja tugitoolid, mis on oma disainilt elegantsed ja klassikalised või hoopiski omapärased ja innovaatilised. CF Collectionisse, mis on Tarmeko Pehmemööbli kaubamärk, on lisandunud 3 uut mudelit, millest anname järgnevalt põgusa ülevaate. 

SMOOTH

Smooth - toode, milles on ühendatud nähtav kvaliteet ja disain. Diivanit kujundades soovis disainer Tobias Jacobsen edasi anda õhulisust ja lihtsust. Seejuures mängib olulist rolli omapärane puitkarkass, mille abil on pehmendatud osa rohkem esile toodud. Kontrast raami ja patjade vahel annab diivanile pehmema üldvälimuse. Sellest ka toote nimetus - Smooth. Samuti on diivanil horisontaalsed jooned, mis koos pehme üldvälimusega teevad diivani elegantseks elemendiks, mis sobib hästi elutuppa või ooteruumi.

CURVE


Curve on diivan, millel on pikk loomislugu. Kõik algas disaineri lapsepõlvest. Tobias kasvas üles oma vanaisa "disainiuniversumis". Tema jaoks on oluline väärtustada peret ja nendega koos olemist ajal, kui inimesi ümbritseb tehnoloogia ja informatsiooni pidev üleküllus. Tobias usub, et Curve'i kollektsioon tekitab, näiteks kohtumisel, rahuliku ja mõnusa õhustiku. Miks? Sest diivan on oma justkui lõpmatute kumerustega käsitöö tipp ning annab oma panuse kauni interjööri loomisel.

Smooth ja Curve'i puhul ei saa üle ega ümber toodete disainerist Tobias Jacobsenist. Kes on Tobias Jacobsen? Tobias on end kirjeldanud kui nostalgilist disainerit, kes soovib luua igapäevaseid ja dünaamilisi tooteid tänapäevasesse elukeskkonda, unustamata käsitööd ja ajalugu. Rohkem infot disaineri kohta leiab siit.

RAAHE

Raahe on hispaania disaineri Carlos Guijarro poolt loodud diivan ning disaineri eesmärgiks oli luua midagi omamoodi, kasutades uut lähenemist. See mudel sobib kööki või ooteruumi. Kõige ergonoomsem on kasutada seda toodet, just tänu mugavusele ja disainile, söögilaua ääres. Raahe puhul on kesksel kohal mitmeotstarbeline kasutamine ja põhjamaised disainielemendid, võttes samaaegselt arvesse piiratud ruumi aspekti. See kõik on oluline, sest tänapäeval on mitmed kodud ja kontorid pigem väiksed ja mööbel peab olema nutikalt kompaktne.

Kes on Carlos Guijarro? Tegemist on ratsionaalse, samas emotsionaalse disaineriga, keda on palju mõjutanud Vahemere elustiil. Disainimisel on tema inspiratisiooniallikaks elukogemused, skandinaavia stiil ja lõunamaa elurõõm. Täpsemalt saab Carlose kohta lugeda juba siit.

Loodame, et põgus ülevaade meie uusimatest mudelites oli põnev ning tekitas ka ostusoovi :) Kui tekkis diivanite kohta küsimusi, siis võite meile alati kirjutada meilile sales@tarmeko.ee. Vastame esimesel võimalusel!

Parimat ja kena nädalavahetust!

Tarmeko tiim