Kõik postitused

culture@work ehk Orgateci mess 2018 Kölnis

Uue töökultuuri uuenduslikud kontseptsioonid - just seda lubab Orgateci messi korraldajate tiim sellel aastal esitleda. Mis asi on Orgatec? Mida võib sellel üritusel näha? Seda ning ka palju muud selgitame juba järgnevalt.

Lihtsalt öeldes: Tarmeko osaleb oma väljapanekuga mööblimessil ja see saab olema vinge! Täpsem kirjeldus messist on kokku pandud Orgateci kodulehel: "Läbi erinevate teemade kategooriate selgitab Orgatec 2018 töökeskkonna ja -kultuuri vahelist koostoimet ja esitab uusi innovaatilisi mõtteid töökoha kujundamisel." Teemadeks on muuhulgas avaliku ja kontoriruumi ideed, samuti ka arukalt disainitud kontori- ja töökeskkonna mööbel. Mess toimub Kölnis, Saksamaal ajavahemikus 23.-27.10.2018. Tarmeko asub hallis 10.1, stend F-031.
Tool NO37, allikas: Tarmeko galerii

Messil kavatseme esitleda uute kontori- ja lastemööbli valdkonna mudelite prototüüpe. Näiteks toolid NO37 ja RayBoy, rippiste Tuular, lastemööbli kollektsioon algklassidele jne. Me ei tahaks kõike ette rääkida, muidu ei oleks üldse üllatusmomenti, aga midagi ehk võime etteruttavalt öelda. NO37 on ilmselt mõnele tuttav. See on modernne tool, millel on oma elegantsed elemendid. Painutatud vineerist selg on kindlasti pilgupüüdja! Tooli disainer Carsten Burhl teab, mida teeb - selles oleme me kindlad.

RayBoy on justkui baaritooli Ray väikevend. Disain on sarnane: painutatud vineerist detailid, metallist karkass ja kergus üldmuljes. Tegemist on elegantse ja praktilise tootega, tänu millele on see ideaalne lisand koju, kontorisse või mujale avalikku keskkonda. Tuular on rippiste, mis muudaks iga kontori vingemaks, rääkimata sisekujundusliku elemendi kirsist tordi peal! Koos moodustavad tooted vahva terviku ning need on kõik disainitud Elmet Treieri poolt.

Rippiste Tuular, allikas: Elmet Treieri galerii

Messil on esindatud ka Tarmeko Pehmemööbli tooted: diivan ja tugitool Curve, mille oleme polsterdanud stiilsete ja efektsete kangastega. Muideks, kangad on valitud viimase trendi järgi mööblisektoris! Nüüd me rohkem ei avalda infot selle kohta, mis messile kaasa võtame, vähemalt hetkel.. Mida aga veel öelda messi kohta? Äkki mõned faktid:

Tarmekos kasutatavad kangad, allikas: Tarmeko galerii

1) Orgatec on juhtiv rahvusvaheline töökeskkonna alane mess.
2) Tarmeko stend ja tootevalik sobiks kategooriasse "Furnishing for Office and Facilities" ehk kontori ja muude seonduvate rajatiste sisustamine.
3) Sellel aastal esitletakse messil innovaatilisi ideid ning samal ajal on see üritus ideaalne, et kohtuda parimate disainerite, arhitektide ja teiste juhtivate spetsialistidega antud valdkonnas.

Fakt on ka see: terve nädal on täis erinevaid üritusi ja meie oleme juba väga elevil. Tulge meile külla! Kui aga mingil põhjusel ei ole võimalik tulla, siis pole vaja muretseda: kohapeal toimuvat ja mida täpselt esitleme, kirjeldame lähemalt juba blogis, mille avaldame pärast messi. Kogu nädala vältel võib näha uudiseid ja pilte Instagramis ja Twitteris. Juhul kui tekkisid mõned küsimused toodete kohta, siis aitame alati! Kirjutage meile aadressil sales@tarmeko.ee

Messini ei ole enam palju aega jäänud ning teha on veel palju. Siiski kuulete meist kindlasti lähiajal jälle! Samal ajal aga kõike parimat Tarmeko tiimi poolt.

Allikad:
1) http://www.orgatec.com/ORGATEC/Trade-fair/Facts-Figures/index.php
Päisepilt: RayBoy ja baaritool Ray, allikas: Elmet Treier galerii